Офсетний друк

Широкоформатний друк

Трафаретний друк

Вибіркове лакування

Вибіркове лакування

Висікання

Конгревне тиснення

Лазерне гравіювання

Ручна робота

Ручна робота

УФ-друк

Друк — це також вид мистецтва. Те що один раз надруковано, стає надбанням усього світу на вічні часи. Поліграфічна продукція відіграє головну роль у процесі формування суспільної думки про Вашу компанію. Коли вперше листівка чи візитка Вашої компанії потрапляє в руки клієнта, він приймає рішення про подальшу співпрацю. Тому якісна поліграфія — це обличчя Вашої компанії! Фірма Оксі-Прінт пропонує весь спектр поліграфічних послуг, необхідних для того, щоб ідея клієнта знайшла втілення у вигляді барвистої поліграфічної продукції. Наш високий технічний потенціал дає можливість надавати найрізноманітніші види поліграфічних послуг: від візитки до друку широкоформатного плакату чи банеру. В одному місці доступні всі види друку: офсет, цифровий друк, шовкотрафаретний друк, широкоформатний друк, а також всі види післядрукарських процесів.

Як зробити так щоб рекламний матеріал відрізнявся від масового, щоб його побачили, захотіли взяти в руки, почитати і роздивитись. Тут на допомогу приходить шовкодрук, вибіркове лакування, термотиснення фольгою і конгревне тиснення, висічка, використання дизайнерського паперу, лазерна порізка. Ми можемо виготовити продукцію за Вашим макетом або розробити ексклюзивний дизайн, використовуючи палітру яскравих фарб, або ж обмежитися двома-трьома непомітними штрихами. Наша друкарня також володіє спеціальним обладнанням для післядрукарської обробки продукції. Серед них: зшивання, ламінація, поклейка і багато іншого. У будь-якому випадку будуть дотримані дві умови — висока якість і помірні ціни. Офсетний друк — це спосіб непрямого плоского друку, при якому фарба з друкарської форми передається на папір через проміжний, офсетний циліндр.

Офсетний друк

Це - найрозповсюдженіший вид виробництва друкованої продукції. Технологія офсетного друку дозволяє здійснити якісний повноколірний друк великих тиражів буклетів, брошур, етикеток, бланків, календарів, папок та інших видів поліграфії. Якісні вихідні матеріали та високий рівень автоматизації дозволяють виконати навіть найскладніші поліграфічні роботи за короткі терміни, зберігаючи при цьому рівень якості офсетного друку. Офсет застосовують для друкування як для найтонших, так і на грубих сортах паперу.

Широкоформатний друк

Сьогодні цифровий і широкоформатний друк є одними з найзручніших і найпопулярніших методів виготовлення більшості видів поліграфічної продукції. Головна перевага полягає в тому, що цифровий друк дозволяє уникнути додаткової додрукарської підготовки і отримати перший екземпляр накладу практично відразу. У свою чергу, широкоформатний друк дозволяє створювати друкарську продукцію (постери, плакати, рекламні банери) досить великих розмірів. Ви завжди можете здійснити попередній перегляд макету майбутньої продукції і внести необхідні зміни, роздрукувавши пробний екземпляр. Крім того, цифровий і широкоформатний друк забезпечує стабільну високу якість зображення на всьому накладі. Не слід забувати і те, що цифровий друк надає прекрасну можливість виробляти друкарську продукцію малими накладами.
У цілому, цифровий друк поєднує в собі всі побажання сучасного і вимогливого клієнта.

Трафаретний друк

Трафаретний друк (він же шовкодрук) — одна з найцікавіших технік виготовлення поліграфічної продукції. Через трафарети фарба наноситься досить товстим шаром, що додає зображенню не лише яскравості й соковитості, а й додаткового об’єму. Особливо вишукано виглядають виконані в шовкографічній техніці запрошення, прикрашені золотими надписами чи малюнками або папки, оформлені срібними деталями. Можливий також друк пантонами, однак використання великої кількості кольорів для даного виду техніки небажане. Поєднання трафаретів технічно складне, тому, навіть досягнувши відмінної якості виконання, замовник буде розчарований високою вартістю подібної роботи.
Трафаретний друк — це спосіб, що найбільше підходить для нанесення зображення на тканину. Наприклад, трафаретний друк на футболках дозволяє одержувати високоякісні відбитки, які не обсипаються, не тьмяніють і не знебарвлюються з плином часу, дозволяючи носити одяг протягом кількох років!
Трафаретний друк особливо привабливий ще й тим, що сфера його використання практично безмежна. У даній техніці можна виготовляти листівки, бланки, конверти й інші види паперової поліграфічної продукції. Довершеною якістю вирізняються візитки, надруковані методом шовкографії на ексклюзивних сортах картону. Шовкографічне зображення можна наносити на скло, плівку, метал, пластик, шкіру та тканину. Популярними є замовлення з нанесення шовкографічних малюнків на футболки, запальнички, ручки, попільнички, фірмовий посуд. Подібні зображення відрізняються не лише чіткістю деталей, але й довговічністю. Бажаєте нанести логотипи на сувеніри? Такі замовлення ми теж виконуємо в техніці шовкографії.

Вибіркове лакування

Вибіркове лакування – це лакування відбитку не по всій поверхні, а тільки на окремих його частинах. Гарно виглядає поєднання матової ламінації з глянцевим лаком і навпаки.
Поширення набув також спосіб нанесення лаку з блискітками, що надає продукції святкового вигляду. Вибіркове лакування широко застосовується в поліграфії для оформлення буклетів, листівок, папок, конвертів та інших друкованих виробів. Ультрафіолетові лаки часто застосовуються для створення ексклюзивної дизайнерської продукції високої якості. УФ лакування робить зображення більш привабливим і надає йому стиль і елегантність. Використовуючи УФ лак для оформлення, дизайнери друкарні Оксі Прінт створюють справжні витвори мистецтва зі звичайної поліграфічної продукції.
Існує багато різновидів УФ лаку: глянцеві, матові, з блискітками, а також лаки, що створюють ефект текстури і т.д. Уф лакування також захищає фарбу від передчасного стирання.
Покриття УФ лаком всій поверхні поліграфічної продукції називається суцільним УФ лакуванням.

Конгревне тиснення

Цей процес передбачає витискування окремих ділянок поліграфічного матеріалу для створення рельєфного (опукло-ввігнутого) зображення за допомогою спеціальних пристроїв. Тиснення фольгою — процес приєднання фольги (існує багато сортів, які розрізняються за кольором, інтенсивністю блиску та ін.) до паперу (картону) за допомогою спеціальних апаратів.

Висікання

Висікання (висічка) — це процес виготовлення фігурного виробу певної форми з заготовки паперу, картону, плівки чи пластику. Висічка необхідна при виробництві багатьох видів картонно-паперової продукції. Людині властиво звертати увагу на нестандартні предмети — вони викликають цікавість, а висічка здатна будь-який предмет з паперу чи картону зробити більш оригінальним та помітним. Тому, майже кожен з нас користується круглими підставками для чашок, бере візитівки чи буклети з картонних холдерів, закріплених в магазинах, постійно засвоюючи рекламну інформацію, розміщену на них. Деталі настільних ігор, листівки, етикетки, конверти, кишенькові календарі, P.O.S.-матеріали, упаковки, сувеніри, флаєри, обкладинки проспектів, буклети, дитячі книжки — все це тільки невеликий перелік виробів, дизайн яких часто набуває оригінальності саме завдяки висічці.

Лазерне гравіювання

Лазерне гравіювання і різання паперу, шкіри, дерева — також один з видів послуг нашої фірми, яке на сьогоднішній день потребують багато компаній. Сучасне лазерне обладнання дозволяє виконувати різання паперу ексклюзивної і оригінальної форми. На відміну від стандартної друкарської висічки, лазерна різка робить можливим зробити листівки, візитки , запрошення або рекламні листи найнеймовірнішої форми. Якщо до цього додати тиснення золотом або конгревне тиснення, гарний дизайнерський папір, стрічки і т.д. , то отримаємо надзвичайно вишуканий виріб. Застосувавши спосіб лазерного гравірування, ви отримаєте можливість зробити свій товар упізнаваним і виразним. Нанесення графічних елементів на різноманітних матеріалах за допомогою лазера відбувається швидко і ефективно, а якість зображення не викликає сумнівів. Тираж – від 1 екземпляру.

Ручна робота

Всі види ручних операцій та установка фурнітури.
Машини можуть все, але вони не можуть догнати людську фантазію і уяву, яку не влаштовують стандартні рішення друкованої продукції. Нас це також не влаштовує. Ми із задоволенням беремося за оригінальні замовлення, навіть якщо вони потребують ручної праці: встановлення люверсів, пробивка отворів різного діаметру, декорування стрічками і т.п., зшивка металевою пружиною, виклейка об’ємних аплікацій тощо.

Дизайнерський папір, як правило, використовують для виготовлення стильної фірмової продукції: візитних карток, папок, листівок, високоякісної презентаційної упаковки, а також дорогих каталогів, брошур і бланків.

Ультрафіолетовий друк

УФ-друк – це високоякісний друк на різних поверхнях та матеріалах спеціальними рідкими чорнилами, які, при впливі на них ультрафіолетового випромінювання, полімеризуються і переходять в твердий стан. Полімеризовані таким чином чорнила мають високу стійкість до факторів зовнішнього впливу, вони не вицвітають і не розчиняються у воді.

Ця технологія дозволяє здійснити швидкий повноколірний друк на металі, дереві, МДФ, ЛДСП, на склі, оргсклі, дзеркалі, на пластику, а також на таких матеріалах, як алюміній, акрил, камінь, кераміка, текстиль, композиційний матеріал і багато іншого.